بعد از تدریس زبان انگلیسی در تایلند و کره جنوبی ، موفق شدم ویزای استرالیا را به راحتی سامان دهم و "پایین پایین" حرکت کردم. من خودم ویزای تعطیل کاری را دریافت کرده بودم که به من امکان کار قانونی می داد. من بیش از یک سال در سیدنی در آن ویزا زندگی کردم و برای مسافرتم در آفریقا از کیپ تاون به قاهره ، پول خود را پس انداز کردم. استرالیا یک کشور عالی است و به غیر از دنبال کردن انبوهی از کوله پشتی هایی که از سواحل شرقی از Cairns به ملبورن در حال مسافرت در ساحل شرقی هستند ، چیزهای زیادی برای دیدن و انجام دادن وجود دارد!

سیدنی یک شهر عالی است ، ممکن است گران باشد اما قیمت بسیاری دارد که می توانید از 5 چیز برتر من در مرکز شهر سیدنی دیدن کنید و انجام دهید:

Sydney Oper House and Harbour Bridge

آزانس مسافرتی ، ,سیدنی ,یک ,شرقی ,دیدن ,شهر ,و انجام ,عالی است ,در ساحل ,مسافرت در ,ساحل شرقیمنبع

راهنمای مسافرتی به شهر مارماریس

آشنایی با کشور کانادا

اطلاعات جامع سفر به شهر گوانجو چین

راهنمای سفر به مونت کارلو ؛ اعیان نشین موناکو

تانزانیا کجاست ؟

تور استرالیا نوروز 99

بلیط ارزان هواپیما

مشخصات

آخرین جستجو ها

آپديت نود 32 - لايسنس نود 32 - کد فعال سازي نود 32 - يوزرنيم و پسورد نود 32 خرید انواع گاو صندوق خانگی تیک تاک کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. فرست گیم | قالب رزبلاگ حرفه ای هلو چت|چت هلو سنگ شکن فکی ، سنگ شکن مخروطی و سنگ شکن کوبیت فرشته دانلود بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. تجهیزات پزشکی ، پوست و مو اسین کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد. طراحی سایت شرکتی در گیلان